Zajęcia pozalekcyjne – Publiczne Gimnazjum w Turawie
rok szkolny 2011/2012

Nauczyciel prowadzący

Rodzaj zajęć

Termin

Sala

p. Aneta Barłóg

Kółko j. niemieckiego kl. I b, c

Wtorek
8.05 – 8.50

4

p. Aneta Barłóg

ZDW – j. niemiecki

Wtorek
14.35 – 15.20

13

p. Krystyna Bryk

Koło ewangelizacyjne

Poniedziałek
14.35 – 15.20

13

p. Krystyna Bryk

Spotkanie wolontariatu

Czwartek
14.35 – 15.20

18

p. Iwona Buczek

ZDW - j. angielski

Poniedziałek
14.35 – 15.20

18/15

p. Iwona Buczek

kółko j. angielskiego

Środa
8.05 – 8.50

18/15

p. Agnieszka Bul

Kółko j. niemieckiego

Wtorek/piątek
8.05 – 8.50/ 14.35 – 15.20

13 / biblioteka

p. Agnieszka Bul

ZDW – j. niemiecki

Czwartek
14.35 – 15.20

13

p. Andrzej Byra

ZDW – j. polski – kl. II

Wtorek
14.35 – 15.20

12

p. Andrzej Byra

Kółko polonistyczne – kl. II

Piątek
14.35 – 15.20

12

p. Lidia Cieśla

Kółko chemiczne – kl. III

Wtorek
14.35 – 15.20

11

p. Lidia Cieśla

ZDW – chemia – kl. II, III

Środa
14.35 – 15.20

11

p. Urszula Duda

Kółko matematyczne – kl. II

Poniedziałek
14.35 – 15.20

4

p. Urszula Duda

Kółko matematyczne – kl. III

Czwartek
14.35 – 15.20

4

p. Urszula Duda

ZDW – matematyka – kl. III

Piątek
14.35 – 15.20

4

p. Jerzy Farys

Kółko geograficzne

Poniedziałek
14.35 – 15.20

1

p. Jerzy Farys

Kółko regionalne

Wtorek
14.35 – 15.20

1

p. Jerzy Farys

Kółko geograficzne

Środa
14.35 – 15.20

1

p. Jolanta Ilnicka

Szkolny Klub Przedsiębiorczości

Poniedziałek
14.35 – 15.20

17

p. Jolanta Ilnicka

Kółko historyczne

Piątek
14.35 – 15.20

17

p. Bogumiła Jakubowska

Kółko biologiczne

Czwartek
14.35 – 15.20

3

Ks. Janusz Konofalski

Kółko religijne

Czwartek
14.35 – 15.20

15

p. Anna Kulasza

Zajęcia z uczniami dyslektycznymi

Wtorek
7.30 – 8.00

Gabinet pedagoga

p. Anna Kulasza

Zajęcia z uczniami dyslektycznymi

Środa
7.30 – 8.00

Gabinet pedagoga

p. Anna Kulasza

Terapia pedagogiczna

Czwartek
7.30 – 8.00

12

p. Anna Kulasza

Terapia pedagogiczna

Poniedziałek
14.50 – 15.20

12

p. Grzegorz Kwieciński

SKS

Poniedziałek
14.35 – 15.20

SG

p. Grzegorz Kwieciński

SKS

Piątek
14.35 – 15.20

SG

p. Zygfryd Mazur

Kółko fotograficzne

Piątek
14.35 – 15.20

1

p. Tomasz Piwowarczyk

SKS

Środa
14.35 – 15.20

SG

p. Tomasz Piwowarczyk

SKS

Czwartek
14.35 – 15.20

SG

p. Agnieszka Spyra

Kółko j. angielskiego – kl. I

Poniedziałek
14.35 – 15.20

14

p. Agnieszka Spyra

Kółko j. angielskiego – kl. II

Środa
14.35 – 15.20

18

p. Agnieszka Spyra

Kółko j. angielskiego – kl. III

Czwartek
14.35 – 15.20

17

p. Agnieszka Spyra

ZDW – j. angielski

Środa
8.05 – 8.50

17

p. Agnieszka Spyra

ZDW – j. angielski

Piątek
7.30 – 8.00

18

p. Aniela Szajca

Koło biblioteczne

Wtorek
7.30 – 8.00

biblioteka

p. Aniela Szajca

Koło biblioteczne

Piątek
7.30 – 8.00

biblioteka

p. Teresa Szmolke

ZDW – matematyka – kl. II

Środa
14.35 – 15.20

2

p. Teresa Szmolke

Kółko matematyczne – kl. I a

Czwartek
8.05 – 8.50

2

p. Teresa Szmolke

ZDW – matematyka – kl. I

Wtorek
8.05 – 8.50

2

p. Teresa Szmolke

Kółko matematyczne – kl. I b, c

Wtorek
14.35 – 15.20

2

p. Agnieszka Waluś

ZDW – j. polski – kl. I

Wtorek
14.35 – 15.20

14

p. Agnieszka Waluś

Kółko j. polskiego – kl. I

Środa
14.35 – 15.20

14

p. Sabina Węgrzyn - Gaweł

Kółko j. polskiego – kl. III

Wtorek
14.35 – 15.20

17

p. Sabina Węgrzyn - Gaweł

ZDW – j. polski

Czwartek
14.35 – 15.20

17

p. Zofia Wróblewska

Kółko fizyczne

Środa
14.35 – 15.20

11

p. Józef Zając

Kółko informatyczne

Piątek
14.35 – 15.20

15